Greek Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Vanilla
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry
200 ml, $1.00/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Liberte
Méditerranée Yogurt Salted Caramel Cheesecake 9%
500 g, $1.26/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.00/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Key Lime, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Liberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.13/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Peach-Mango, Fruit on the Bottom, 0% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Plain, 13g protein
650 g, $1.00/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry, Fruit on the Bottom, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Banana, Blended, 2% MF
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Blueberry, Fruit on the Bottom, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Strawberry, 13g protein
650 g, $1.00/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Rasberry-Pomegranate, Fruit on the Botton, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Liberte
Greek 2% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.13/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Cherry, Fruit on the Bottom, 0% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Strawberry Cheesecake, On the Bottom
380 g, $1.26/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 2% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Liberte
Méditerranée Yogourt Mango 9 % M.F.
500 g, $1.26/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
siggi's
Strawberry Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry Banana, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Banana, 13g protein
650 g, $1.00/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%100G
400 g, $0.75/100g
Out of Stock
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Plain, Lactose Free, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
750 g, $0.87/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Liberte
Greek 0% Lactose Free Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.13/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































