Greek Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $8.25
SAVE $1.75
New
Oikos
Greek Yogurt French Vanilla Extra Creamy 4 % M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $6.50, formerly: $8.25
SAVE $1.75
New
Oikos
Greek Yogurt Velvet Pistachio Extra Creamy 4% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Liberte
Mediterranean Yogurt Raspberry Cheesecake 4ct
400 g, $1.37/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































