Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.13/100g
sale: $18.50, formerly: $19.99
SAVE $1.49
No Name
Frozen Strawberries, Blueberries, Blackberries, and Raspberries Berry Blend
2 kg, $0.93/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pitted Dark Sweet Cherries
600 g, $0.75/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Dark Sweet Cherries, Blueberries and Blackberries Power Fruit Blend
600 g, $0.75/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Peaches, Strawberries, Pineapple & Mango 4-Fruit Blend
600 g, $0.75/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pineapple, Dragon Fruit & Passion Fruit Tropical Fruit Blend
500 g, $0.90/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
No Name
California Blend Mixed Vegetables Club Size
2 kg, $0.35/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Mangoes, Strawberries & Peaches Fruit Blend
600 g, $0.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































