Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
AG Stir Fry
Mixed Vegetables
750 g, $0.53/100g
sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
AG Stir Fry
Corn, Sweet Frozen
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Special Blend Of Vegetables Oriental Style
675 g, $0.59/100g
sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Special Blend Of Vegetables For Stir-Fry Corn & Vegetables
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Seasoned Roastable Market Harvest Vegetables
580 g, $0.69/100g
sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Bistro Style Seasoned Vegetable Blend Honey & Herbs Carrot Duo
580 g, $0.69/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Sous-Chef Sides Miso Glazed Carrots
500 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Perfectly Imperfect Upcycled Vegetables
1 kg, $0.40/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Ready Veggie Cuts Sweet Potato
350 g, $1.43/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Riced Ready Veggie California Blend
500 g, $1.00/100g
sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Bistro Style Seasoned Vegetable Blend Fine Herbs Green Medley
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Garden Gourmet
Select Extra Fine Green Beans
500 g, $0.80/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Viva
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Saphir
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Samouraï
405 g, $2.59/100g

sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Wholly Veggie
Vegan Buffalo Cauliflower Wings
375 g, $2.00/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Sunrize Strawberry & Peach Lemonade
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.59/100g

sale: $4.00, formerly: $6.49
SAVE $2.49
Arctic Gardens
Broccoli Florets
450 g, $0.89/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Ready Veggie Zucchini Noodles
350 g, $1.43/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































