Rice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $3.49
Knorr
Italian-Style Beef Flavoured Bolognese Pasta Cup
73 g, $4.78/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Bens
Risotto Roasted Garlic and Herb Flavour Side Dish
240 g, $2.08/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Chicken Fried Rice
153 g, $1.95/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens
Street Food Jamaican Jerk Style Beans & Rice with Chicken
255.15 g, $2.35/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Harvest Chicken
133 g, $2.25/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Country Mushroom
132 g, $2.27/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens
Street Food Fried Rice with Vegetables, Prepared Entrée
255.15 g, $2.35/100g
sale: $13.50, formerly: $15.99
SAVE $2.49
Saleem Caravan
Super Golden Basmati Rice, 10 lbs
4.536 kg, $0.30/100g
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Bens
Risotto Cheese Flavour Side Dish
240 g, $2.08/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens
Street Food Gumbo with Chicken Sausage, Prepared Entrée
255.15 g, $2.35/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































