Entrees & Appetizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































