Body Lotion & Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$11.99
Plus tax
Cake Beauty
Heavy Cream Smoothing Body Butter Balm
200 ml, $6.00/100ml
Low Stock
$31.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Collagen Moisture Filler Fragrance Free Anti-Aging Moisturizer
1 ea, $31.49/1ea
Low Stock
Low Stock
$11.99
Plus tax
Thursday Plantation
ThursdayPlantation Antiseptic Cream Tea Tree 100 g
100 g, $11.99/100g
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Plus tax
St Ives
Body Lotion Cranberry Seed + Grape Seed Oil
600 ml, $1.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































