Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 40 CT
40 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Long, Unscented, 136 CT
136 ea, $0.12/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Ultra Thin Overnight Pads with Wings, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 54 Count
54 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Compact Pearl Tampons, with LeakGuard Braid & Extendable Applicator, Super, 16 Ct
16 ea, $0.41/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Thong Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 120 Count
2x120.0 ea, $0.05/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Thin, 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
FlexFoam Pads for Women, Extra Heavy Overnight, with Wings, Scente
26 ea, $0.65/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 46 CT
46 ea, $0.37/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight Absorbency, Unscented, 30 CT
30 ea, $0.57/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity FlexFoam Pads, Size 4, Overnight, Wings, Unscented, 38 CT
38 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Extra Heavy Overnight Pad with Wings, Size 5, 36 Count
36 ea, $0.47/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Overnight Pad with Wings, Size 4, 48 Count
48 ea, $0.35/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads with Wings, Extra Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































