Period Pads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.50, formerly: $7.99
SAVE $0.49
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 13 CT
13 ea, $0.58/1ea
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 40 CT
40 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Ultra Thin Overnight Pads with Wings, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
FlexFoam Pads for Women, Extra Heavy Overnight, with Wings, Scente
26 ea, $0.65/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 46 CT
46 ea, $0.37/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight Absorbency, Unscented, 30 CT
30 ea, $0.57/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity FlexFoam Pads, Size 4, Overnight, Wings, Unscented, 38 CT
38 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Extra Heavy Overnight Pad with Wings, Size 5, 36 Count
36 ea, $0.47/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Overnight Pad with Wings, Size 4, 48 Count
48 ea, $0.35/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads with Wings, Extra Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 4, Overnight, with wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.61/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































