Period Pads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 36 CT
36 ea, $0.47/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads with Wings for Women, Size 3, Extra Long Super Absorbency, Unscented, 52 Count
52 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads, Duo Pack 44 Count
44 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Extra Heavy Absorbency, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, Overnight, 50 Count
50 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight, 46 Count
46 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Ultra Thin Pads For Women, Organic Cotton Top Layer, Regular Absorbency, Menstrual Pads With Wings, 56 Ct
56 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Ultra Thin Pads For Women, Organic Cotton Top Layer, Super Absorbency, Menstrual Pads With Wings, 56 Ct
56 ea, $0.30/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads with Wings, Heavy Absorbency, 32 Count
32 ea, $0.39/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads with Wings, Regular Absorbency, 36 Count
36 ea, $0.35/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Pads with Wings, Size 1, Regular, 62 Count
62 ea, $0.27/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Pads with Wings, Size 2, Long Super, 58 Count
58 ea, $0.29/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































