Hair Colour & Dye
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color G Dark Brown
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color E Light Brown
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
$13.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Permanent, Permanent Root Touch Up 4 Dark Brown
1 ea, $13.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color D Dark Blonde
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color C Medium Blonde
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































