Hair Colour & Dye
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
$18.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Soft Black
1 ea, $18.49/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Medium Ash Blonde
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$15.99
Plus tax
Clairol
Root Touch Up Gray & Root Concealer Temporary Spray Medium Brown
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Dark Mahogany Brown
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$15.99
Plus tax
Clairol
Root Touch Up Gray & Root Concealer Temporary Spray Light Brown
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































