Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Sensodyne
Sensitive Care Toothbrush, Soft Bristle, 2 Pack
2 ea, $4.65/1ea
$12.49
Plus tax
Colgate
360 Charcoal Battery Powered Electric Toothbrush, Soft, 1pk
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
$12.49
Plus tax
Colgate
360 Advanced Floss-Tip Toothbrush, Adult Soft Toothbrushes
2 ea, $6.25/1ea
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Total Active Prevention Soft Whitening Toothbrush
1 ea, $6.49/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Dual Clean Toothbrushes, 6 Pack
6 ea, $1.42/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































