Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush Value Pack, Soft
1 ea, $6.49/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Kid's Extra Soft Chameleon Toothbrush 3+ years, 2-Pack
2 ea, $4.25/1ea
Out of Stock
$59.99
Plus tax
Oral B
Kids Electric Toothbrush featuring Marvel's Spiderman, for Kids 3+
1 ea, $59.99/1ea
Low Stock
$13.49
Plus tax
Oral B
Pro Whitening Brilliance Toothbrushes, Extra Soft, Black and Coral, 2 Count
2 ea, $6.75/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































