Women's Razors & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $1.87/1ea
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Billie
Women’s Razor Refill Blades
4 ea, $2.87/1ea
Out of Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Raspberry Rain Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Green Disposable Women's Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Exotic Violet Blooms Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Plus tax
Schick
Hydro5 Sensitive Skin Disposable Men’s Razor, 2 Disposable Razors
1 ea, $7.49/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
ComfortGlide Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Billie
Women’s Razor Starter Kit - Pink Pop
1 ea, $11.49/1ea
Out of Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Razor with Reusable Razor Handle, 2 Razor Blade Refills and Shower Holder
1 ea, $19.99/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 6 Count
6 ea, $3.07/1ea
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
Gillette
Miami Midnight Extra Smooth Women's Razor Handle, 2 Blade Refills and Shower Hook
1 ea, $17.59/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Venus Simply 3 Sensitive Women's Disposable Razors - 4 Pack
4 ea, $2.62/1ea
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Women’s Razor Starter Kit - Lilac Pop
1 ea, $11.49/1ea
Out of Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
SkinGuard Disposable Razors for Men, 4 Count
4 ea, $2.62/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
ProGlide Chill Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Refills, 2x Cooling Lubrication, FlexBall Handle and Precision Trimmer
1 ea, $18.39/1ea
sale: $19.59, formerly: $24.49
SAVE $4.90
Plus tax
Gillette
for Pubic Hair & Skin, Bikini Razors for Women, Intimate Razor for Women, Razor for Bikini Area, Razor Handle + 2 Razor Refills
1 ea, $19.59/1ea
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Comfortglide Womens Razor, Handle and 2 Refills
1 ea, $17.59/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
Venus Tropical Disposable Razors Value Pack, Pack of 6
6 ea, $3.07/1ea
sale: $23.99, formerly: $24.99
SAVE $1.00
Plus tax
Schick
Hydro Silk Women’s Razor Refills, 6 count
1 ea, $23.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































