Women's Razors & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Moistureglide Women's Razor, Reusable Handle, 2 Razor Blade Refills and Shower Holder
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
$33.99
Plus tax
Gillette
Miami Midnight Extra Smooth Women's Razor Blade Refills, 6 Refills
6 ea, $5.67/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Venus
Pubic Hair & Skin Smoothing Cleanser + Shave Gel, Gentle Skin Cleanser and Shaving Gel for Women, Bikini Zone Shave Gel
190 ml, $10.52/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Smooth Sensitive, Disposable Women's Razors, 3 ct
2 ea, $5.25/1ea
Out of Stock
$22.99
Plus tax
Gillette
ComfortGlide White Tea Women's Razor Blades, 4 Razor Blade Refills
4 ea, $5.75/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills, FlexBall Razor Handle and Precision Trimmer for Men
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































