Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Aisle
Brand
Aurora
Babybel
Bento
BN
Bouchard
Commensal
Fontaine Sante
From Our Chefs
Giovanni Rana
Hon's
Le Grand
Le Maitre Saladier
Mian Noodle
Moishes
Oh Snap
Olivieri
Olymel
PC Black Label
PC Blue Menu
PG
Plaisirs
Plaisirs Gastronomiques
President's Choice
Reser's
Rooster
Sabah's Delights
Sabra
St Hubert
Sum-m
Zen Gourmet
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Source of Omega 3
Peanut Free
Kosher
No Added Sugar
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.99
300 ml, $1.33/100ml
$16.00
Plus tax
581 g, $2.75/100g
$7.00
404 g, $1.73/100g
$4.00
145 g, $2.76/100g
237 g, $2.95/100g
$9.00
307 g, $2.93/100g
$6.99
340 g, $2.06/100g
$6.00
454 g, $1.32/100g
$11.99
645 g, $1.86/100g
375 g, $1.86/100g
$5.79
275 g, $2.11/100g
585 g, $2.05/100g
about $7.37
$3.29/100g
575 g, $2.09/100g
$14.99
1.25 kg, $1.20/100g
$5.00
454 g, $1.10/100g
$5.99
350 g, $1.71/100g
Out of Stock
320 g, $2.81/100g
Low Stock
$7.99
180 g, $4.44/100g
610 g, $1.97/100g
$25.00
1.4 kg, $1.79/100g
$4.99
450 ml, $1.11/100ml
306 g, $1.63/100g
$7.49
908 g, $0.82/100g
540 g, $2.22/100g
550 g, $2.18/100g
695 g, $2.30/100g
600 ml, $1.33/100ml
200 g, $2.00/100g
$5.50
454 g, $1.21/100g
565 g, $2.12/100g
$2.79
300 ml, $0.93/100ml
300 g, $2.33/100g
2 kg, $1.25/100g
$2.49
$24.90/1kg
306 g, $5.23/100g