Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Aisle
Brand
Aurora
Babybel
Bento
BN
Bouchard
Commensal
Fontaine Sante
From Our Chefs
Giovanni Rana
Hon's
Le Grand
Le Maitre Saladier
Mian Noodle
Moishes
Oh Snap
Olivieri
Olymel
PC Black Label
PC Blue Menu
PG
Plaisirs
Plaisirs Gastronomiques
President's Choice
Reser's
Rooster
Sabah's Delights
Sabra
St Hubert
Sum-m
Zen Gourmet
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Source of Omega 3
Peanut Free
Kosher
No Added Sugar
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.99
Plus tax
300 g, $2.33/100g
$7.99
600 ml, $1.33/100ml
$4.99
454 g, $1.10/100g
450 ml, $1.11/100ml
Low Stock
$11.99
530 g, $2.26/100g
$1.19
100 ml, $1.19/100ml
$3.99
450 ml, $0.89/100ml
$2.99
500 ml, $0.60/100ml
$9.49
500 ml, $1.90/100ml
$5.99
275 g, $2.18/100g
$1.49
45 g, $3.31/100g
$7.49
600 ml, $1.25/100ml
$2.49
$24.90/1kg $11.30/1lb
908 g, $0.82/100g
$4.00
114 g, $3.51/100g
about $7.90
$32.90/1kg $14.93/1lb
450 g, $1.11/100g
$6.00
241 g, $2.49/100g
$9.99
800 g, $1.25/100g
230 g, $2.61/100g
Out of Stock
525 g, $2.28/100g
580 g, $1.72/100g