Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Aisle
Brand
Aurora
Babybel
Bento
BN
Bouchard
Commensal
Fontaine Sante
From Our Chefs
Giovanni Rana
Hon's
Le Grand
Le Maitre Saladier
Mian Noodle
Moishes
Oh Snap
Olivieri
Olymel
PC Black Label
PC Blue Menu
PG
Plaisirs
Plaisirs Gastronomiques
President's Choice
Reser's
Rooster
Sabah's Delights
Sabra
St Hubert
Sum-m
Zen Gourmet
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
High Fibre
Peanut Free Facility
Nut Free
Source of Omega 3
Peanut Free
Kosher
No Added Sugar
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.00
663 g, $1.36/100g
650 g, $1.38/100g
$16.00
Plus tax
377 g, $4.24/100g
$7.00
240 g, $2.92/100g
$20.00
594 g, $3.37/100g
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $10.00
450 g, $2.22/100g
$8.00
300 g, $2.67/100g
425 g, $1.88/100g
196 g, $3.57/100g
$8.49
1250 g, $0.68/100g
$5.00
470 g, $1.06/100g
$5.49
425 g, $1.29/100g
454 g, $1.21/100g
$6.00
186 g, $3.23/100g
$13.00
1 kg, $1.30/100g
$2.00
47 g
$11.00
263 g, $4.18/100g
$8.50
208 g, $4.09/100g
219 g, $3.65/100g
680 g
$10.00
281 g, $3.56/100g
465 g, $1.51/100g
380 g, $2.63/100g
162 g, $3.70/100g
1.25 kg, $0.68/100g
344 g
$4.00
153 g, $2.61/100g
400 g, $2.25/100g
191 g, $4.19/100g
200 g, $3.50/100g
173 g, $3.47/100g
$12.00
510 g, $2.35/100g
$14.00
437 g, $3.20/100g
740 g, $2.16/100g
340 g, $2.35/100g
$18.00
417 g, $4.32/100g
298 g, $2.68/100g
405 g, $1.98/100g