Shop online and get 6,000 points
Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Filters

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in Canada
Olivieri
Real Cheese Filled Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in Canada
Olivieri
Fresh Ricotta & Spinach Ravioli 300G
300 g, $2.26/100g

sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
Sum-m
Crispy Chicken Spring Rolls
350 g, $1.43/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in Canada
Olivieri
Classic Alfredo Sauce
300 ml, $2.26/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in Canada
Olivieri
Fresh Classic Potato Skillet Gnocchi
300 g, $2.26/100g

sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
Sum-m
Sesame Ginger Chicken Gyoza Dumplings
250 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in Canada
Olivieri
Butternut Squash and Creamy Mascarpone Ravioli 250g
250 g, $2.72/100g















































