Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Odour Remover for Laundry 10 Loads
180 g, $3.33/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Rockstar
Zero Sugar Pineapple Mango Blast
473 ml, $0.84/100ml

$5.99
Plus tax, eco fees apply
Coors
Light Beer (ID required at pick-up)
710 ml, $0.84/100ml
sale: $16.99, formerly: $19.99
SAVE $3.00
Lavazza
Ground Coffee Gran Aroma Light Roast
340 g, $5.00/100g
sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Starbucks
Crema Collection Madagascar Vanilla Premium Instant Coffee Mix
202 g, $5.94/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Uncle Lees
Body Balance Dieter Tea, Lemon Flavour
30 ea, $0.30/1ea

sale: $12.50, formerly: $12.99
SAVE $0.49
Anita's Organic Mill
Organic Sprouted Whole Grain Spelt Flour
1 kg, $1.25/100g
Low Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.00
Plus tax
Greenhouse
Matcha Organic Fortified Protein Shake
300 ml, $2.33/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
ODoughs
O'dippers Garlic & Chive
210 g, $3.33/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $3.49
Knorr
Italian-Style Beef Flavoured Bolognese Pasta Cup
73 g, $4.78/100g
$16.99
Plus tax, eco fees apply
Modelo
Negra Modelo, Case (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.80/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































