Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Simply Steamers Grilled Chicken & Broccoli Alfredo
259 g, $2.70/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Yellow Split Peas
900 g, $0.39/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Mayonnaise
750 ml, $0.80/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Dr Oetker
Shirriff Lemon Pie Filling & Dessert Mix
164 g, $1.82/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Tenderflake
Deep Dish Pie Shells, All Vegetable Shortening
340 g, $1.32/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Fine Herbs
250 g, $1.52/100g
sale: $5.00, formerly: $8.29
SAVE $3.29
Boursin
Basilic & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunch Box Soft Baked Chocolate Chip with Chocolatey Drizzle
150 g, $2.99/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.99
SAVE $1.74
Canton
Beef-Onion Broth for Fondue and Cooking
1.1 l, $0.39/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax, eco fees apply
Red Bull
Energy Drink, White Peach, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































