Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax, eco fees apply
Red Bull
Energy Drink, White Peach, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
AERO Scoops Maple
105 g, $3.80/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Kraft
Swiss Process Cheese Product Slices
410 g, $1.41/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
45 g, $10.64/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Hazelnut Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

$5.99
Plus tax, eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Cherry Cocktail
1.89 l, $0.32/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Madagascar 70% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Cheetos
Puffs Cheesy Bacon Cheese Flavoured Snacks
250 g, $2.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bacon Dippers, Smoky Bacon Flavoured Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $7.50, formerly: $7.99
SAVE $0.49
Natrel
Vanilla Coffee Creamer
1 l, $0.75/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Wrigley's
Refreshers, Tropical Flavoured Sugar Free Chewing Gum
1 ea, $6.49/1ea

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































