Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Eco fees apply
Fruite
Lemon Iced Tea
2 l, $0.19/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
No Name
Sustainably Sourced Wild Pacific Pink Salmon
213 g, $1.64/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Swiss Almond
450 ml, $1.55/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Soft Tortilla Bowls, Flour Tortillas, 8 ct
189 g, $2.64/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fruit & Nut Milk Chocolate Bar
180 g, $3.61/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Jamaican Style Ginger Beer 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax, eco fees apply
Red Bull
Energy Drink, Iced Vanilla Berry, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Virginia Variety Party Peanuts With Sea Salt
200 g, $2.00/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Cheemo
Perogies Potato & Onion
907 g, $0.28/100g
1,000 PC Optimum Points
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Blood Orange Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: about $17.29, formerly: $24.18
SAVE $6.89
Fresh Salmon Coho Fillets, Club Pack
$22.05/1kg $10.00/1lb
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































