Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax, eco fees apply
Celsius
Orange Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
New England Clam Chowder Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g
Out of Stock

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Surati
Snacks Boondi
341 g, $0.59/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































