Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$16.49
Plus tax, eco fees apply
Corona
Beer (ID required at pick-up)
6x330.0 ml, $0.83/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Coconut Dark Chocolate, 5 ct
160 g, $2.81/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Ketchup
100 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
38 g, $12.61/100g

sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Maynards
Swedish Berries Very Berry
154 g, $1.30/100g
Low Stock

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Tortilla and Jalapeno Cheese Sticks
345 g, $2.61/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Roasted Garlic
120 g, $3.74/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Mint Milk Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
8x330.0 ml, $0.38/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Cacio E Pepe
260 g, $2.23/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Ready to Bake Cookie Dough Reese Peanut Butter
454 g, $1.21/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
Powerade
Sports Drink Orange Bottle
710 ml, $0.42/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Arizona
100% Natural Raspberry Iced Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Club Soda
2 l, $0.21/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































