Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
White Cheddar Popcorn
220 g, $2.04/100g
sale: $1.28, formerly: $1.49
SAVE $0.21
Plus tax, eco fees apply
Mr Brown
Iced Coffee, Regular
240 ml, $0.53/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Trolli Cherry Lemon
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Mega-C Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Mother's Magic
Iodized Himalayan Pink Salt
2 kg, $0.40/100g
Low Stock

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cola Flavour Sparkling Pop Water
12x355.0 ml, $1.91/100ml
Out of Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Concord Grape Jelly
500 ml, $1.50/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Castello
Extra Creamy Blue Cheese Wedge
125 g, $5.60/100g
Low Stock

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Ice Cream Sandwich Neapolitan
12x120.0 ml, $0.38/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































