Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Liberte
Mediterranean Yogurt Raspberry Cheesecake 4ct
400 g, $1.37/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Chocolate Brownie
45 g, $5.53/100g
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Sour Patch Kids
Sour Patch Kids Glow Ups Strawberry-Watermelon Soft & Chewy Candy Sour Gummies
135 g, $1.48/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Kelloggs
Krave Cereal Cinnamon Sugar Churro Flavour
306 g, $1.89/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































