Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Ice Cream Sandwich Double Decker
12x120.0 ml, $0.38/100ml
sale: $6.79, formerly: $7.99
SAVE $1.20
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
453 g, $1.50/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.49, formerly: $7.00
SAVE $0.51
Loney's
Dehydrated Chicken Bouillon
400 g, $1.62/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
St Hubert
St. Hubert Sauce À La King
398 ml, $0.50/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Maple Pecan Braided Danish
255 g, $2.16/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Kelloggs
Krave Cereal Cinnamon Sugar Churro Flavour
306 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Dark Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































