Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax, eco fees apply
AHA
Seltzer Lime Watermelon Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
General Mills
Protein Granola, Oats 'n Dark Chocolate, Healthy Snack and Cereal
311.84 g, $2.24/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Blackberry Iced Teas
710 ml, $0.35/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Crackers with Flax & Honey
225 g, $1.56/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
St Hubert
Soup Gourmet Minestrone
540 ml, $0.56/100ml

$6.49
Club House
Garlic Plus, Gluten-Free One Step Seasoning Signature Blends
141 g, $4.60/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Shana
Wholemeal Chapatti 10 Wholewheat Chapatti
400 g, $0.50/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
Halo Top
Peanut Butter Swirl
473 ml, $1.79/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
Poppi
Strawberry Lemon CARBONATED SOFT DRINKS (CSD)
355 ml, $0.70/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Raspberry Mist Naturally Fruit-Flavoured Water Beverage
6x500.0 ml, $0.17/100ml
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Thin & Crispy Twist of Lime Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Chocolate Chip With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.90/100g

sale: $1.49, formerly: $1.69
SAVE $0.20
Plus tax, eco fees apply
Grace
Island Soda, Pineapple
355 ml, $0.42/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































