Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Carnival Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Rio Mare
Solid Light Tuna in Olive Oil, Lemon & Black Pepper
195 g, $3.59/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Double Decker New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
Burnbrae Farms
Egg Creations, Original
500 g, $1.10/100g

sale: $14.49, formerly: $15.49
SAVE $1.00
Balderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
280 g, $5.18/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Dreamland Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Flavoured Mini Poppadoms
113 g, $3.54/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Bold Taco Dinner Kit with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells
269 g, $2.41/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Maxi Fruits Raspberry Cookies
280 g, $1.96/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Smokin’ Stampede™ Corn Ribs
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Plus tax
G.H. Cretors
Cretors Popcorn, Chicago Mix
213 g, $2.35/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Betty Crocker
Creamy Deluxe Frosting, Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.88/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Cold Brew Coffee & Sweet Cream Ice Cream With Salted Caramel Swirls Cold Brew Caramel Latte
473 ml, $1.48/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































