Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Fudge Covered Sandwich Cookies Chocolate Sandwich Cookies
224 g, $2.00/100g
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Chocolate Sea Salt
12x52.0 g, $4.65/100g
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Smart Sweets
Candy Dream Puffs Strawberry Foam & Peach Foam
50 g, $9.98/100g
sale: $36.50 MIN 2
, formerly: $38.00
Plus tax, eco fees apply
Budweiser
Beer Can (ID required at pick-up)
24x355.0 ml, $0.45/100ml
6,000 PC Optimum Points
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
PC Blue Menu
Blue Menu Alfredo Pasta Sauce
410 ml, $1.17/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Lemon Thriller Herbal Tea
20 ea

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bars, Pack of 8 Mini Bars
144 g, $4.85/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Marble Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Blueberry
390 g, $1.92/100g
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Double Chocolate, Kids Snacks, Value Pack, 28 ct
728 g, $1.78/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Splitz Sweet & Sour Watermelon Lemonade, Gluten Free, 6 ct
128 g, $3.27/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































