Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Betty Crocker
DunkAroos Vanilla Frosting With Rainbow Sprinkles
453 g, $0.88/100g

sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Castello
Havarti Jalapeno FW
200 g, $3.50/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Key Lime Pie Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
ODoughs
Multigrain Sandwich Thins
510 g, $1.47/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax, eco fees apply
AHA
Seltzer Pineapple + Passionfruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
BodyArmor
Strawberry Banana Bottle
473 ml, $0.63/100ml

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Tortellini, 3 Cheese
700 g, $1.29/100g
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
CATHEDRAL CITY CHEESE
Vintage English Cheddar Cheese
200 g, $4.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
Vodka Sauce Pizza Flavour Kettle Cooked Potato Chips
190 g, $2.89/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Multi-V Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Grands! Crescents, Croissant Rolls, Ready to Bake, 4 ct
318 g, $1.51/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































