Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.29, formerly: $5.49
SAVE $2.20
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.29, formerly: $5.49
SAVE $2.20
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Frost Arctic Blitz Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Lime and Cilantro Rice
240 g, $1.58/100g
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
Organics Whole Wheat Flour
2.5 kg, $0.31/100g
sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Caramel Corn Flavour Large Brown Rice Cakes
186 g, $2.41/100g

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Strawberry Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.63/100ml
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet Potato Chunks
400 g, $0.75/100g
Out of Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Grapefruit Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Garlic Vinaigrette
350 ml, $1.29/100ml
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth, Hot & Spicy
130 g, $1.15/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































