Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Milked Hazelnuts Hazelnut Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml

$6.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA Mule Cocktail Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.33/100ml
sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
St Hubert
Reduced Salt Gravy Mix, Mushroom
21 g, $8.52/100g
$2.79
Plus tax
President's Choice
Suisse Swiss Milk Chocolate with Honey Almond Nougat
100 g, $2.79/100g
Out of Stock
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
The GFB
Gluten Free Bites Dark Chocolate Peanut Butter
113 g, $5.75/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Camino
Organic Bittersweet Chocolate Bar
100 g, $6.99/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Neal Brothers Foods
Salsa Sweet & Smokey Mango
410 ml, $1.71/100ml
Low Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Traditional Medicinals
Cup Of Calm Lavender Mint Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.44/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































