Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Diced Original Cooked Pancetta
125 g, $6.40/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Knorr
Bouillon Cubes Vegetable
69 g, $5.07/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Matcha Green Tea Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Fruit Salad in Light Syrup Fruit Bowls
4x107.0 ml, $0.82/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Saputo
Sheep & Goat Feta Cheese
200 g, $3.00/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Minis Wafer Bars
180 g, $3.88/100g
sale: $23.00, formerly: $32.99
SAVE $9.99
Cafe William Spartivento
Coffee, Grand Italia Espresso Beans
800 g, $2.88/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
St Hubert
Reduced Salt Pepper Gravy, Less Salt
398 ml, $0.50/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Ranch Blasted Stand N' Stufftm Taco Shells
153 g, $3.26/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy The Tonight Dough® Frozen Dessert
473 ml, $1.48/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































