Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Minis Wafer Bars
180 g, $3.88/100g
sale: $23.00, formerly: $32.99
SAVE $9.99
Cafe William Spartivento
Coffee, Grand Italia Espresso Beans
800 g, $2.88/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
St Hubert
Reduced Salt Pepper Gravy, Less Salt
398 ml, $0.50/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Ranch Blasted Stand N' Stufftm Taco Shells
153 g, $3.26/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy The Tonight Dough® Frozen Dessert
473 ml, $1.48/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.99
SAVE $1.74
Canton
The Original 25% Less Salt Broth for Fondue and Cooking
1.1 l, $0.39/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Ready To Serve Soup Broccoli Cheese
515 ml, $0.58/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Orange Marmalade
500 ml, $1.50/100ml
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars Oats 'n' Honey 28 CT
1176 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































