Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Ciliegia & Limone Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $5.49, formerly: $7.29
SAVE $1.80
Puck
Labneh Turkish Recipe Soft White Cheese 14% M.F.
400 g, $1.37/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Cream Cheese Product with Jalapeno
227 g, $1.54/100g
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Agropur Signature
L'Extra Camembert Cheese
170 g, $4.71/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $6.49
Liberte
Classique 0% Smooth Traditional Yogurt, Plain
650 g, $1.00/100g
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Lime Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $2.11/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Scoop Shop Cotton Candy Ice Cream
946 ml, $0.53/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































