Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.25, formerly: $3.59
SAVE $0.34
From Our Chefs
Maple Ham
$32.50/1kg $14.75/1lb
sale: $11.00, formerly: $14.00
SAVE $3.00
Plus tax
Kinder
BUENO Mini Chocolate And Hazelnut Cream Candy Bars, Halloween Chocolates, 55 Individually Wrapped Chocolates Per Bag
297 g, $3.70/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Monster Energy
Energy Drink Zero Sugar Ultra Fantasy Ruby Red
473 ml, $0.91/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Roasted Red Pepper Crackers
225 g, $2.00/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Arizona
Low-Calorie Green Tea with Ginseng and Honey
960 ml, $0.34/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Garlic Parmesan
130 g, $3.45/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Monster Energy
Rio Punch, Can
473 ml, $0.91/100ml
sale: $9.48, formerly: $9.99
SAVE $0.51
Plus tax
Dan D Pak
Cashews Sea Salt
500 g, $1.90/100g
Out of Stock

sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Carnation
Simply 5 Hot Chocolate
400 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































