Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Raspberry Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $3.48, formerly: $3.99
SAVE $0.51
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot Spicy Chicken Simulated Flavour
415 g, $0.84/100g

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Red Wine Salametti
175 g, $4.57/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Grapefruit Natrural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
S&B
Horseradish Paste With Japanese Wasabi Paste Hot
43 g, $5.77/100g
sale: $2.25, formerly: $2.99
SAVE $0.74
Campbell's
Condensed Soup Chicken Soup With Fun Shapes Pasta
284 ml, $0.79/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Neal Brothers Foods
Tortillas New Classics Organic
300 g, $1.50/100g

$11.49
Plus tax, eco fees apply
Pabst
Lager (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.54/100ml

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
Olivieri
Real Cheese Filled Skillet Gnocchi
520 g, $1.73/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Light Classic Chicken Noodle Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Oh Cone-ada! Non-GMO
473 ml, $1.48/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Feeling Calm Camomile Citrus Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































