Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Red Corn Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g
sale: $31.00, formerly: $33.00
SAVE $2.00
Starbucks
Whole Bean 100% Arabica Coffee Pike Place Roast Medium Roast
907 g, $3.42/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
St Hubert
Style Chowder Chicken Pot Pie
540 ml, $0.56/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.99
SAVE $1.74
Canton
Red Wine Broth for Fondue and Cooking
1.1 l, $0.39/100ml
sale: $9.00, formerly: $9.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Rice Krispies Treats Mini Squares, Halloween
440 g, $2.05/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Japanese Teriyaki Noodles
250 g, $2.40/100g

$4.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Strawberry Mist Naturally Fruit-Flavoured Water Beverage
6x500.0 ml, $0.17/100ml
Low Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry & Rhubarb Spread
500 ml, $1.50/100ml
sale: $14.29, formerly: $14.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola
700 g, $2.04/100g
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
JOLLY RANCHER
Gummies 2-In-1 Sours
182 g, $2.19/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Arctic Grape Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.98/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Olivieri
Classic Alfredo Sauce
300 ml, $2.33/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































