Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Cashew Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Ginger Lime
8x330.0 ml, $0.38/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Bobs Red Mill
Baking Flour, Gluten Free
624 g, $1.12/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Strawberry Soda
2 l, $0.09/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza, Diavola
362 g, $1.24/100g
$4.99
Plus tax, eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Divine Grape
480 ml, $1.04/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Apple Grape Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $12.00, formerly: $15.00
SAVE $3.00
President's Choice
Mini Éclairs Dark Chocolate Topped
710 g, $1.69/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































