Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.49
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemonade 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Peanut Butter Cup Ice Cream
473 ml, $1.48/100ml
$3.49
Plus tax, eco fees apply
Roar Organic
Drink, Georgia Peach Orange
532 ml, $0.66/100ml

$6.49
Club House
La Grille Barbecue Chicken Seasoning
203 g, $3.20/100g
PC Optimum Offer
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Pike Place Roast Medium Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
President's Choice
Gluten Free Pancake Mix
400 g, $1.58/100g

about $11.75
President's Choice
Free From Turkey Breast Scaloppine
$30.84/1kg $13.99/1lb
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax, eco fees apply
Celsius
Water Lemonade Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $4.99, formerly: $9.49
SAVE $4.50
P'tit Québec
Diced Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 21% M.F.
400 g, $1.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































