Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Strawberry Kiwi Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
Poppi
Root Beer Soda
355 ml, $0.70/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
St Hubert
Cream of Leek and Chicken Soup
540 ml, $0.56/100ml

sale: $30.00, formerly: $31.99
SAVE $1.99
Van Houtte
Original House Blend, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $1.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Plus tax
Reese's
Halloween Peanut Butter Shapes
595 g, $1.68/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Very Mild Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Plus tax
ChocXO
Dark Chocolate Almond Butter Cup
98 g, $7.14/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
Organic Cocoa Powder
224 g, $4.82/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Poutine Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
JOLLY RANCHER
Gummies Sours Original
182 g, $2.19/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































