Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $10.49
SAVE $2.50
Plus tax, eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Peach Spritzer, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml

$5.00
Plus tax
POPTASTIC
Kettle Cooked Popcorn Spicy Canadian Cheddah
130 g, $3.85/100g
Out of Stock
$6.49
Plus tax, eco fees apply
Lacroix Beverage
Peach Pear Sparkling Water
8x355.0 ml, $0.23/100ml
sale: $3.14, formerly: $3.49
SAVE $0.35
Plus tax
PC Organics
Dry-Roasted Salted Sunflower Seeds
200 g, $1.57/100g
$12.00
Starbucks
Coffee, Signature Collection Cinnamon Dolce Flavoured Ground K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points

$17.99
Plus tax, eco fees apply
Tremblay
Lager Blonde Lager (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.42/100ml
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Galerie Au Chocolat
Maple Crunch Milk Bar
100 g, $7.00/100g

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Original Thin-Sliced Salametti
175 g, $4.57/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































