Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$47.99
Plus tax, eco fees apply
Molson
Ultra Light Beer (ID required at pick-up)
30x355.0 ml, $0.45/100ml
$11.99
Plus tax, eco fees apply
Barrfly
Sparkling Flavoured Margarita Style Beverage Sunny Margarita Non Alcoholic
4x355.0 ml, $0.84/100ml
$11.99
Plus tax, eco fees apply
Barrfly
Sparkling Flavoured Mojito Style Beverage Passion Fruit
4x355.0 ml, $0.84/100ml

$20.99
Plus tax, eco fees apply
St-Ambroise
IPA Beer (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.49/100ml
$25.99
Plus tax
Nature's Way
Calcium and Magnesium Citrate 2 to 1 with Collagen, Blueberry
500 ml, $5.20/100ml
Low Stock
$12.00
Starbucks
K-Cup Roast Ground Coffee Holiday Blend, Carton
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































