Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$25.99
Plus tax, eco fees apply
Peroni
Peroni Beer (ID required at pick-up)
12x330.0 ml, $0.66/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
Spicy All Dressed Flavoured Potato Chips
180 g, $2.94/100g
Out of Stock

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Belle Gueule
Rousse (ID required at pick-up)
473 ml, $0.63/100ml
Out of Stock

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Nuts for Cheese
Creamy Cashew Dip Roasted Red Pepper
210 g, $4.04/100g
$14.99
Plus tax, eco fees apply
Alcoholic Malt Beverage Lemonade Mix Pack (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.70/100ml

sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
A Spice Affair
Italian Herbs
40 g, $19.98/100g
$14.99
Plus tax, eco fees apply
Alcoholic Malt Beverage Mix Pack (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.70/100ml
sale: $12.74, formerly: $14.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Zinc Mixed Berry Flavour 4+ Ages
60 ea, $0.21/1ea
Low Stock

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Nuts for Cheese
Cream Cheese Style Spread Garlic & Herb
210 g, $4.04/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Minis Vanilla With Chocolatey Swirl Cones
396 ml, $1.64/100ml
$3.49
Plus tax, eco fees apply
Boreale
Beer (ID required at pick-up)
473 ml, $0.74/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































