Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Jerk Chicken Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Pralines & Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $1.25, formerly: $2.99
SAVE $1.74
Del Monte
Four Seasons Mango, Pineapple, Guava Exotic Drink
1 l, $0.13/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Zero Lemon Iced Tea
710 ml, $0.35/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Strawberry Flavour With Cream Cheese Style Filling 6 Pastries
326 g, $1.53/100g

sale: $2.50, formerly: $4.00
SAVE $1.50
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.49/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.09/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Bistro Selects™ Super Crisps Straight Cut French Fries
650 g, $0.92/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Olivieri
Basil Pesto and Italian Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $3.19
Plus tax
Wrigley's
Strawberry-Flood Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 1 Pack
15 ea, $0.21/1ea
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Werther's Original
Creamy Caramel Filled Hard Candies
135 g, $2.21/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































