Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
All-Purpose Flour, Organic
2.5 kg, $0.31/100g

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Eco fees apply
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.33/100ml

$6.75
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Kraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.71/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Camomile Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bar
180 g, $3.61/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Peach Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Monster Energy
Energy Drink Ultra Blue Hawaiian
473 ml, $0.91/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































