Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Chicken Fried Rice
153 g, $1.95/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Caramel Almond Crunch Ice Cream Bar
3x88.0 ml, $2.65/100ml

$24.99
Plus tax, eco fees apply
Powerade
Sports Drink Variety Bottles
24x591.0 ml, $0.18/100ml
Low Stock
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Orange Bottles
6x710.0 ml, $0.19/100ml
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Banana Chocolate, Blended, 4% MF
4x95.0 g, $1.26/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $4.80/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Minis Vanilla Caramel
63 ml, $10.32/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Betty Crocker
Whipped Frosting, Fluffy White Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.88/100g

sale: $2.25, formerly: $2.49
SAVE $0.24
Green Giant
Corn Niblets, Less Salt
341 ml, $0.66/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































